Onze fantastische leidingsploeg

free bootstrap templates

Sloebers (1e en 2e leerjaar)

Floor Weekers

Sloebers
floorweekers@hotmail.com 0470/045249

Bieke Van den Ende

Sloebers
vdebieke@hotmail.com
0488/721540

Pieter Ballet

Sloebers
pballet@telenet.be
0478/743185

Speelclub (3e en 4e leerjaar)

Hannah Bollens

Speelclub
hannah.bollens@hotmail.com
0468/179622

Margo Van Assche

Speelclub
van.assche.margo@gmail.com
0468/201092

Christophe Piron

Speelclub
pironchristophe92@gmail.com
0479/719691

Rakwi (5e en 6e leerjaar)

Ines Spiessens

Rakwi - Hoofdleiding
inesspiessens@hotmail.com
0484/219762

Lise Lambrechts

Rakwi
liselambrechts2001@gmail.com
0485/527760

Stien Smaege

Rakwi
stien.smaege@telenet.be
0494/141016

Tito (1e en 2e middelbaar)

Wout Van den Ende

Tito
woutvde@gmail.com 0486/632493

Sarah Van Remoortel

Tito
sarahvanremoortel@hotmail.be
0477/175697

Oda Roziers

Tito
oda.roziers@hotmail.com
0493/151682

 Kaspi (3e, 4e en 5e middelbaar)

Lore Crabbé

Kaspi - Hoofdleiding
lore.crabbe3011@gmail.com 0491/295772

Jolien Van Assche

Kaspi - Hoofdleiding
jolien.van.assche@hotmail.com 0470/050243

Jonas Ballet

Kaspi
jballet@telenet.be
0478/820702

© Copyright 2018 Chiro Holsbeek-Plein