Onze fantastische leidingsploeg

website templates

Sloebers (1e en 2e leerjaar)

Margo Van Assche

Sloebers - Hoofdleiding
van.assche.margo@gmail.com
0468/201092

Sarah Van Remoortel

Sloebers
sarahvanremoortel@hotmail.be
0477/175697

Lore Crabbé

Sloebers - Hoofdleiding
lore.crabbe3011@gmail.com 0491/295772

Speelclub (3e en 4e leerjaar)

Bieke Van den Ende

Speelclub
vdebieke@hotmail.com
0488/721540

Ignace Sannen

Speelclub
Ignace-sannen@hotmail.com
0492/619036

Rakwi (5e en 6e leerjaar)

Hannah Bollens

Rakwi
hannah.bollens@hotmail.com
0468/179622

Oda Roziers

Rakwi
oda.roziers@hotmail.com
0493/151682

Tito (1e, 2e en 3e middelbaar)

Arnout Eyssen

Tito
a.eyssen@hotmail.com
0494/464202

Christophe Piron

Tito
pironchristophe92@gmail.com
0479/719691

 Kaspi (4e, 5e en 6e middelbaar)

Stien Smaege

Kaspi - Hoofdleiding
stien.smaege@telenet.be
0494/141016

Robin Van den Bempt

Kaspi
vandenbemptrobin@gmail.com
0499/400100

© Copyright 2018 Chiro Holsbeek-Plein