Onze fantastische leidingsploeg

Mobirise

Sloebers (1e en 2e leerjaar)

Timo Moors

Sloebers
Timo.moors2605@gmail.com
0468/287400

Oda Roziers

Sloebers
oda.roziers@hotmail.com
0493/151682

Bieke Van den Ende

Sloebers
vdebieke@hotmail.com
0488/721540

Speelclub (3e en 4e leerjaar)

Hannah Bollens

Speelclub
hannah.bollens@hotmail.com
0468/179622 

Stien Smaege

Speelclub - Hoofdleiding
stien.smaege@telenet.be
0494/141016

Rakwi (5e en 6e leerjaar)

Margo Van Assche

Rakwi - Hoofdleiding
van.assche.margo@gmail.com
0468/201092

Jules Caluwaerts

Rakwi
jules.caluwaerts@gmail.com
0471/544752

Luca van Remoortel

Rakwi
luca.vanremoortel@gmail.com
0470/912062

Tito (1e en 2e middelbaar)

Ignace Sannen

Tito
Ignace-sannen@hotmail.com
0492/619036

Raf Jambe

Tito
Rafjambe@gmail.com
0476/536550

 Keti (3e en 4e middelbaar)

Sarah van Remoortel

Keti
sarahvanremoortel@hotmail.be
0477/175697

Robin van den Bempt

Keti
vandenbemptrobin@gmail.com
0499/400100

Robrecht van Rompaey

Keti
Vanrompaeyrobrecht@gmail.com
0488/178110

© Copyright 2018 Chiro Holsbeek-Plein